Kalça Sıkılaştırmak için 3 Yöntem

Genel | 15 Kasım 2013 | Yorum yok | Paylaş: Facebook - Twitter

Sıkı ve dikkat çekici kalçalara sahip olmak için, önerdiğimiz 3 hareketi, düzenli olarak yapın. Kalçalarınızı kısa sürede sıkılaştırmanızı sağlayacak, etkili 3 hareket ile her giydiğiniz yakışacak, daha formda görüneceksiniz. Kalçalarınızı kısa sürede sıkılaştırmanızı sağlayacak etkili 3 hareket.

Koşu pozisyonu
Koşu pozisyonunda, yani sol bacağınızı öne doğru, sağ bacağınız arkada parmaklarınızın üzerinde, topuğunuz havada, iki eliniz belinizde durun. Sağ parmaklarınızın üzerinde, gergin bir şekilde, durmaya çalışın. Bu hareketi diğer bacağınız için de, yapabildiğiniz kadar tekrarlayın.

Bacağınızı gerin
Kollarınız yere dik, dizlerinizin ve kollarınızın üzerinde (dört ayak üzerinde durur gibi) yüz aşağı durun. Sağ bacağınızı gergin tutarak arkaya doğru uzatmaya çalışın. Bu hareketi diğer bacağınız için de uygulayın. Duruşunuzun gergin olmasına özen gösterin. Bu hareket bacak ve kalça kaslarınızı çalıştırmaya yardımcı olacak.

Ayağınızı çapraz şekilde kaldırın
Eliniz belinizde dik durun. İlk önce sol bacağınızı gergin ve dik bir şekilde geri doğru kaldırmaya çalışın. Sonra diğer bacağınızı yapın.
Kaslarınızın çalışmasını ve güçlenmesini sağlayan bu hareketleri, düzenli olarak her gün 5 dakikanızı ayırarak yapın.

Yemek Tarifine Yorum Yapabilirsiniz

FacebookTwitterGoogle PlusRss
Diyet yemekleri tarifi – Yemek tarifleri © Diyet yemek tarifleri – Pratik ve light diyet yemek tarifi.