Angelina Jolie Nasıl 11 Kilo Verdi?

Genel | 29 Kasım 2013 | Yorum yok | Paylaş: Facebook - Twitter

sarımsak çayıGerçekten isteyen herkesin, zayıflayabileceğini belirten Uzman Doktor Ender Saraç, Diyetin aceleye getirilecek bir şey olmadığını söyledi ve sağlıklı zayıflamak için çok özel tüyolar verdi. Ayrıca siz okurlarımız için, Angelina Jolie’nin 11 kilo vermesini sağlayan sarımsak çayının tarifini açıkladı.

Yaz yaklaşırken, çoğunluğu kadınlar olmak üzere birçok insan, zayıflamak için harekete geçmiş durumda. Uzman Doktor Ender Saraç, zayıflamak için atılması gereken ilk adımın, kendini hazır hissetmek olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Laf olsun diye başlanan diyet ve egzersizlerin sonu gelmez. Diyet, aceleye getirilecek bir şey değildir. Konsantre olmayı ve istek duymayı gerektirir.”

İncecik olduğunuzu hayal edin

Saraç, yaza daha ince bir bedenle girmek isteyenlere, bunu başaracaklarına inanmalarını ve şu imgeleme egzersizini yaparak beyinlerini de buna inandırmalarını tavsiye ediyor:

“Duş aldıktan sonra rahat bir koltuğa oturun. Geriye yaslanın ve bedeninizi hissetmeye çalışın. Kendinizi 3 ay sonraki daha güzel, daha ince, daha güçlü, daha mutlu ve daha sağlıklı halinizle düşleyin. 3 ay sonra kesinlikle böyle olacağınıza inanın ve geleceği olmuş kabul edin. Bu enerji ve inancın, birkaç dakika boyunca tüm hücrelerinize akmasına izin verin.”

Angelina Jolie’yi zayıflatan karışım

Zayıflamanın, beyinde başladığını ve ağızda devam ettiğini belirten Ender Saraç, zayıflama sürecini hızlandırmak isteyenlere ise sabah-akşam sarımsak çayı içmelerini öneriyor. Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin, tam11 kilo vermesini sağlayan bu çayı, Türk insanın beslenme alışkanlıklarına göre yeniden yorumlayan Saraç, bu çayın nasıl yapıldığını şöyle anlatıyor:

“2 bardak suyun içine, 4-5 adet parmak ucu büyüklüğünde taze zencefil veya 4-5 adet parçalanmış kuru zencefil koyun. Yaklaşık 6 dakika kadar kaynatın. Daha sonra karışımın içine, 2 adet büyük veya 3 adet küçük sarımsak ve yarım tatlı kaşığı, taze sıkılmış limon suyu katın. Ilınınca, 2 çay kaşığı bal ekleyin. Bu çaydan her sabah ve akşam birer fincan için. Sarımsak çayını, çok açken veya çok tokken içmeyin. Hedeflediğiniz kiloya inene kadar, birkaç hafta süreyle belirtilen sıklıkta tüketmeye devam edin.”

Yemek Tarifine Yorum Yapabilirsiniz

FacebookTwitterGoogle PlusRss
Diyet yemekleri tarifi – Yemek tarifleri © Diyet yemek tarifleri – Pratik ve light diyet yemek tarifi.