Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Genel | 4 Mart 2014 | Yorum yok | Paylaş: Facebook - Twitter

Cinsel gücünüzü ve isteğinizi artırmak için yiyeceklerden faydalanabilirsiniz. İstiridye, havyar, çikolata, tarçın gibi birçok yiyecek cinsel gücü artırıyor. Cinsel gücü artırmak için doğal viagra diyebileceğimiz birçok yiyecek mevcut. İşte cinsel gücü artıran yiyeceklerden bazıları.

İstiridye: İçerdiği bazı aminoasitlerin, cinselliği sağlayan hormonları tetiklediği görülmüştür. İstiridye dışında tüm deniz kabukluları ve deniz böcekleri de güçlü birer afrodizyaktır.

Havyar: Yüzyıllardır afrodizyak olarak kullanılmaktadır. İçerdiği çinko miktarı nedeniyle, erkeklik hormonlarının yapımını artırıyor. Aynı zamanda sperm kalitesini de artırır.

Çikolata: İçerdiği serotonin ve daha da önemlisi fenetilamin maddeleri nedeniyle, hafif cinsel istek artırıcı etkiye sahiptir.

Ginseng: Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında, cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma ginsengin, cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur.

Tarçın: Hormonları çalıştırır ve cinsel gücü artırır. Bir bardak suya bir tatlı kaşığı atılıp çay gibi içilebilir.

Yulaf ezmesi: Özellikle kadınlarda cinsel isteksizliği giderir. Hormonları düzenler ve vücut direncini artırır.

Sarımsak: En güçlü afrodizyak olarak bilinir. Tüm hormonları çalıştırır. Çiğ olarak yenmesi tavsiye edilir.

Roka: Yeşil sebzeler içinde, bu anlamda en değerlisi rokadır.

Kekik ve nane: Özellikle kadınlarda, bütün kadınlık hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar ve vücudu güçlendirir.

Isırgan tohumu: İşte ufak bir mucize… Bir kilo bal ile 100 gr. ısırgan tohumunu karıştırın ve her gün bir kaşık yiyin. Bomba gibi hissedeceksiniz.

Antep Fıstığı: Protein ve bol E vitamini ihtiva eder. Cinsel arzunun uyarılmasını sağlar. Mutlu bir evlilik için, afrodizyak otlardan yararlanmakta fayda var

Kırmızı ve yeşil acı biber, karabiber: Hep tatlılar bu etkiyi yapacak değil ya, inanamayacaksınız ama acı da cinsel isteği kamçılar.

Maydanoz: Beden yorgunluğunu giderir. Erkeklerde cinsel gücü artırdığı belirlenmiştir.

Kuşdili: Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi, cinsel iktidarsızlığı giderir.

Kereviz: Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde, cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler. Özellikle 30’lu yaşlarda mutlaka yiyin.

Yemek Tarifine Yorum Yapabilirsiniz

FacebookTwitterGoogle PlusRss
Diyet yemekleri tarifi – Yemek tarifleri © Diyet yemek tarifleri – Pratik ve light diyet yemek tarifi.