Elma Sirkesiyle Zayıflayan Milletvekili

Genel | 30 Kasım 2013 | Yorum yok | Paylaş: Facebook - Twitter

Elma sirkesi ile zayıflayan milletvekili Türker, size zayıflama konusunda tam bir başarı örneği olacak. Azim ve düzenli beslenme ile kilo veren milletvekilinin hikâyesini okuyunca, kendinizde güç bulacaksınız. İşte milletvekili Türker’in zayıflama hikâyesi.

Milletvekili olarak meclise girdiğinde 130 kilo olan Türker, 1 Mart 2000′de uygulamaya başladığı diyet ve sporla şu ana kadar 25 kilo verdi. 25 kilo daha vererek dört – beş ayda 80 kiloya inmeyi hedefleyen Türker’in, üye olduğu fitness merkezi gözetiminde izlediği zayıflama programının başlangıcında, pasif jimnastik ile karın ve göbek bölgesinde yerleşen yağlar harekete geçirildi.

Uyguladığı diyet ve fitness merkezinde yaptığı sporla yağlar hızla erimeye başladı.
Türker, sabah kahvaltıdan önce büyük bir bardak sıcak su, bir çorba kaşığı elma sirkesi ve bir tatlı kaşığı baldan oluşan sihirli formülü içtikten sonra, gün boyunca ekşi yeşil elma ile karnını doyuruyor. Kendisini halsiz hissettiğinde de bir demet maydanozu ince ince kıyıp, limon sıkarak yiyor.

Türker, milletvekili olduğu için katılmak zorunda olduğu davet ve resepsiyonlarda ızgara balık veya tavuk dışında hiçbir şeye elini sürmüyor. Proteine ihtiyaç duyduğunu hissettiğinde light yoğurt veya diyet ton balığı yiyor. Çay ve kahveyi tamamen kesen Türker, gün boyunca bitki çayı içiyor. Çok kilo verdiği için zayıflayan sinirlerini yatıştırmak için genellikle papatya çayını tercih ediyor. Zayıflamadan önce 62 beden giyen Türker’e artık 58 beden bol geliyor.

Yemek Tarifine Yorum Yapabilirsiniz

FacebookTwitterGoogle PlusRss
Diyet yemekleri tarifi – Yemek tarifleri © Diyet yemek tarifleri – Pratik ve light diyet yemek tarifi.